Цікаве астрономічне явище могли бачити мешканці п'яти континентів.

Увечері 7 серпня мешканці Землі мали змогу спостерігати часткове тіньове місячне затемнення.

Тінь від Землі "з'їла" південну четвертинку повного Місяця, а освітлена частина супутника біля межі тіні почервоніла. Весь процес тривав близько двох годин.

Це досить цікаве явище, його можна було спостерігати як в телескоп або бінокль, так і неозброєним оком. Воно було доступно всім, кому пощастило з погодою.

Агентство Reuters опублікувала фото місячного затемнення, яке спостерігали в Афінах, Берліні та на Мальті.

ВідеоАварії на дорогах та втрата майна: астрологи лякають наслідками місячного затемнення

Незабаром на світ чекає ще й повне сонячне затемнення. Вже за два тижні, сам місяць повністю затулить сонце - на рекордні за всю історію півтори години. Щоправда, побачать це лише мешканці Сполучених штатів Америки.

А в ніч проти 13 серпня в небі можна буде спостерігати ще одне астрономічне явище - максимум активності метеорного потоку Персеїди. За прогнозами, очікується до 10-20 метеорів на годину. Шукати метеори треба в північно-східній частині неба, високо над горизонтом, трохи південніше сузір'я Кассіопея.

 

Місячне затемнення онлайн

7 серпня на землян очікує часткове місячне затемнення. В Україні його найкраще буде видно в 23:50. А початок можна буде помітити приблизно за годину до максимуму, о 22:18. А от в Австралії воно вже відбувається, пропонуємо поспостерігати за трансляцією від обсерваторії Slooh: більше про те, як пережити місячне затемнення, читайте на нашому сайті: https://tsn.ua/blogi/themes/esoterica/yak-perezhiti-misyachne-zatemnennya-7-serpnya-970948.html

Опубліковано ТСН 7 серпня 2017 р.

Залиште свій коментар