Американський президент виступив із екстреною заявою до нації.

О 9 годині вечора п'ятниці, 13 квітня, президент США Дональд Трамп виступив з екстрениою заявою. Він заявив, що збройні сили США, Велика Британія і Франція завдали точкові удари по сирійських об'єктах, пов'язаних з хімічною зброєю.

Відео заяви з’явилося у Twitter aмериканського президента, а відповідні фото демонструє Reuters.

"Нещодавно я наказав Збройним силам Сполучених Штатів завдати точних ударів по цілям, пов'язаним з хімічною зброєю сирійського диктатора Башара Асада", - сказав президент США.

ВідеоУ Кремлі переконують, що хімічної атаки у Сирії не було

У сирійській Думі хімічна атака вбила 70 людей. Проте у Росії запевняють, що її сфабрикували спецслужби "однієї з русофобських країн". Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Жодна із західних країн цей виступ навіть не коментує.

У Кремлі переконують, що хімічної атаки у Сирії не було

Нагадаємо, урядові війська Сирії, підтримувані Росією, почали новий наступ на території Східна Гута в околицях Дамаска. Метою сирійських властей стало місто Дума. 7 квітня відразу кілька правозахисних організацій, що працюють в регіоні, в тому числі волонтерський рух "Білі каски", заявили, що в регіоні сталася хімічна атака.

8 квітня президент США Дональд Трамп, коментуючи останній випадок застосування хімічної зброї в Сирії, прямо звинуватив президента РФ Володимира Путіна і влади Ірану в прямій підтримці "звіра Асада" і пообіцяв, що за це доведеться заплатити велику ціну".

Росія зі свого боку попередила США про "серйозні наслідки" ударів по Сирії, якщо під час цих ударів постраждають російські громадяни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції