Сорочинський ярмарок: пристрасні обійми Дяка з Солохою та "лайк" від Гоголя

Найбільше торжище в Україні триватиме до 21 серпня.

Хвилиною мовчання, національним гімном і виступами "Гоголя" та гоголівських героїв на Полтавщині вчора, 16 серпня, стартував Національний Сорочинський ярмарок, який цьогоріч присвячений Дню незалежності України.

Перших осіб держави на офіційному відкритті не було. Зате приїхали у Сорочинці понад 500 народних майстрів, чотири сотні підприємців, відкрили десятки імпровізованих кав'ярень та ресторанів. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дійство, відоме ще з другої половини XVII сторіччя, триватиме до неділі, 21 серпня.

Цьогоріч очікується рекордна порівняно з минулими роками кількість туристів. Через бойові події на Сході, страх масових заходів  Великі Сорочинці втратили свої позиції. Але те, що ярмарок зі звичайного базару з елементами фольклору перетворюється на міжнародний торговий майданчик, – факт.

Більше подробиць дивіться в репортажі Валентини Доброти.

На цьогорічному Сорочинському ярмарку очікують рекордну кількість туристів

На Полтавщині стартував Сорочинський ярмарок, який цьогорічн присвячений Дню Незалежності України. Перших осіб держави на офіційному відкритті не було. Зате приїхали понад півтисячі народних майстрів, чотири сотні підприємців, відкрили десятки імпровізованих кав'ярень та ресторанів. Дійство, відоме ще з другої половини сімнадцятого сторіччя, триватиме до 21 серпня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: