Сотні росіян голодують та мерзнуть у 200-кілометровому сніжному заторі на трасі Москва-Пітер

Влада не дає про ситуацію чітких коментарів.

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Траса Москва-Санкт-Петербург / © ibigdan.livejournal.com

Уже третю добу на головній дорозі Росії, трасі М-10, що з'єднує Москву і Санкт-Петербург, сотні автомобілів залишаються у сніжному заторі, який розтягнувся на 200 км.

Волонтери та прості громадяни підносять водіям їжу та воду, куплені за власні кошти, а от місцеві заклади громадського харчування скористались лихом і задерли ціни у 3-4 рази.

Зі свого боку влада не дає чітких коментарів. В одних повідомленнях запевняє, що все розчищено і все добре, в інших - що вантажівки стоять у пастці.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie