Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Весь Китай зустрічає свято гуркотом величезної кількості хлопавок.

Китайці в ніч проти 5 лютого зустріли Новий рік за місячним календарем - Свято весни - найбільше шанованане і улюблене свято в році.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Весь Китай зустрічає свято гуркотом величезної кількості хлопавок, що відлякують "злих духів", і фонтанами барвистих феєрверків, що, на жаль, часто супроводжується пожежами та травмами.

Фотогалерея Китайский Новый Год (8 фото)

Влада Пекіна виділяє спеціальні місця для феєрверків, уважно стежать за тим, щоб дотримувалися заходів безпеки. Поліція, пожежна охорона, відомства та підприємства життєзабезпечення переходять на посилений режим роботи.

За попередніми даними, не було жодного випадку травм в результаті використання феєрверків, не зафіксовано жодної пожежі.

Всього в місті "відзначені один випадок поранення від феєрверків, що на 85,7% менше, ніж в аналогічний період минулого року, одна пожежа, що на 91,7% менше, ніж у той же час в минулому році", йдеться в повідомленні.

Дорожня поліція також повідомила, що в масштабах всієї країни не зафіксовано серйозних дорожньо-транспортних пригод.

Вранці служби, які відповідають за чистоту міських вулиць, чекає велика робота - щорічно після новорічної ночі їм належить зібрати і вивезти тонни залишків від хлопавок і феєрверків.

ВідеоТСН відзначила китайський новий рік у колі китайської родини в Києві

Новий рік без олів'є та подарунків. Сьогодні проти ночі Новий рік відзначають за китайським календарем. Китайці збираються великими родинами, готують пельмені і дивляться телевізор. Журналістка ТСН пішла відзначати китайський новий рік у колі китайської родини в Києві. Основна страва так її вразила, що вона навіть записала рецепт і поділиться ним у сюжеті. 

ТСН відзначила китайський новий рік у колі китайської родини в Києві

Нагадаємо, що 14 лютого в Києві вперше відкриється Фестиваль гігантських китайських ліхтарів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції