Лісові пожежі досягли рекордних масштабів.

У Бразилії продовжують масштабно горіти Амазонські ліси, які називають "легенями планети". Щохвилини там вигорає площа як одне футбольне поле. Вогонь убиває все живе на своєму шляху.

Природні пожежі в Амазонії стаються щороку. Проте цього року вони набули рекордних масштабів, а їхня кількість зросла на 80% порівняно з минулим роком. Про це пише The Guardian.

Лідери країн світу та громадські організації звинувачують владу Бразилії в тому, що вона, мовляв, не робить достатньо зусиль, щоб загасити вогонь.

"Велика сімка" запропонувала Бразилії допомогу в розмірі 22 млн доларів на гасіння пожеж. Президент Бразилії Жаїр Болсонару спочатку відмовився їх брати, а тепер каже, що візьме за умови, що перед ним вибачиться президент Франції Еммануель Макрон, який звинувачував Болсонару в бездіяльності.

Нині пожежі в Амазонії гасять не лише пожежники, а й понад 40 тисяч військових.

Відео Уряд Бразилії відмовився від допомоги країн G7 у боротьбі з лісовими пожежами

Ліси Амазонії, які виділяють близько 20% кисню на планеті, палають уже кілька тижнів. Президент Франції Емануель Макрон звинувачує свого бразильського колегу у бездіяльності. А той, перейшов до образ. Про вогонь лісів і вогонь суперечок – у сюжеті.  

Уряд Бразилії відмовився від допомоги країн G7 у боротьбі з лісовими пожежами

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції