Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На бюлетені нанесено стилізоване зображення будівлі ВР.

У четвер, 11 липня, Центральна виборча комісія показала, який  вигляд матимуть виборчі бюлетені на позачергових виборах до Верховної Ради України.

Про це повідомили на брифінгу відомства.

За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, дизайн бюлетенів цілком відрізняється від того, що був на минулих виборах. На нових бюлетенях зображена стилізована будівля Верховної Ради.

Розмір виборчого бюлетеня 200 на 600 мм. Зазначається, якщо скласти усі бюлетені, які будуть надруковані, один на одного, то їх висота дорівнюватиме найвищій вершині Африки - горі Кіліманджаро, яка сягає 5895 метрів.

Загалом станом на 11 липня надруковано 53,5 млн виборчих бюлетенів.

Раніше Центральна виборча комісія затвердила форму і текст двох бюлетенів на позачергових виборах до Верховної Ради – за мажоритарними округами та в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Зокрема, в одному бюлетені буде список із 21 політичної партії. Їхній перелік та порядковість – за цим посиланням. Розмір бюлетеня – 20 на 60 сантиметрів. Він буде блакитно-сірого кольору.

Відео Майже 5 тисяч кандидатів у народні депутати зареєструвала ЦВК

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію на позачергові вибори до Верховної ради. Майже 2,5 тисячі кандидатів будуть йти по мажоритарних округах, стільки ж по партійних списках. Поки зареєстровано 21 партію. Однак, ця кількість може змінитися.

Майже 5 тисяч кандидатів у народні депутати зареєструвала ЦВК

Бюлетенів, де слід буде обрати кандидата в депутата, буде 199 різновидів – за кількістю одномандатних виборчих округів. Їхні розміри залежатимуть від кількості кандидатів в окрузі: до 6 кандидатів – 20 на 20 см, до 11 кандидатів – 20 на 30 см, до 18 кандидатів – 20 на 40 см, до 33 кандидатів – 20 на 60 см, до 50 кандидатів – 20 на 80 см. Такі бюлетені будуть пісочного кольору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції