У "Десні" на Чернігівщині 5 тисяч мобілізованих проходять випробування висотою і вогнем

Дата публікації
Перегляди
9053
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Керівництво врахувало досвід Іловайського котла, "кіборгів" у Донецькому аеропорту і змінило програму військових навчань. 

Центр у "Десні", який іще рік тому мали розформувати, сьогодні прийняв 5 тисяч мобілізованих з усієї України. Для них відкрили півтори сотні військових спеціальностей. Усіх без винятку намагаються підготувати до війни психологічно — не шкодують імітаторів, димових та шумових шашок, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Випробування висотою та вогнем - це одне із завдань, яке має пройти кожен мобілізований. Керівники навчального центру пояснюють, що захисники Донецького аеропорту кілька діб поспіль воювали в умовах суцільної димової завіси. Новобранців у боях на сході очікують різні труднощі. Тут врахували досвід Іловайського котла, "кіборгів" у Донецькому аеропорту і змінили програму військових навчань. 

У мобілізованих є 26 діб на підготовку. Два дні — на загальновійськову, інше — за фахом.

Кожен мобілізований має полежати під танком, і не раз. Це черговий етап психологічної підготовки і вже потім його посадять у кабіну панцирника.

Після навчань — обід. На таку кількість військовослужбовців кухарі з "Десни" не готували давно. Зараз у центрі разом із мобілізованими, строковиками та контрактниками — близько 8 тисяч бійців. Іще рік тому столи тут накривали максимум на триста душ. Утім, запевняють, що до нових навантажень уже звикли.

Наостанок журналістам показують казарми, де проживають мобілізовані. Таких, відремонтованих, на все військове містечко лише дві. І це не дивно, бо ще рік тому навчальний центр узагалі збиралися розформовувати. Тепер решту казарм обіцяють ремонтувати поступово.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися фото навчань мобілізованих танкістів та артилеристів.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Центр у Десні сьогодні прийняв 5 тисяч мобілізованих з усієї України

Центр у Десні сьогодні прийняв 5 тисяч мобілізованих з усієї України

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9053
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація