У Харкові ялинка - найвища, у Сімферополі – з кремлівською зіркою, у Феодосії - не загорілася

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Учора ввечері в найбільших містах країни відкрили головні новорічні ялинки.

Учора ввечері, у день Святого Миколая, майже в усіх обласних центрах та найбільших містах України запалали вогні на головних новорічних ялинках.

Новорічне дерево в Києві цього року встановили на Софійській площі. Ялинка цього року жива, має 24 метри заввишки, привезли її із Прикарпаття. Дерево вбрали саморобними іграшками – будиночками та голубами. Запалала ялинка жовтими вогниками і дерево чимось нагадує традиційне Нью-Йоркське – таке, як у різдвяному фільмі "Один удома".

У Києві засяяла головна ялинка України

У Києві засяяла головна ялинка України

Найвища ялинка цього року у Харкові – вона має 36 метрів, проте вона штучна, як і в більшості обласних центрів.

До речі, у Дніпропетровську, як і в Києві, таож жива ялинка, але вона вища за столичну на два метри і її висота становить 26 м.

Тим часом відкривають новорічні ялинки і в прифронтових містах Донбасу, а також в окупованому Росією Криму.

Головна ялинка Донеччини тепер красується не в Донецьку, а в Краматорську.

У Сімферополі на вершечок новорічного дерева "вліпили" кремлівську зірку. Із зіркою також була палиця в тамтешнього Діда Мороза, який вітав зі святом на фоні пам'ятника Леніну.

А ось у Феодосії в Криму новорічна красуня "не підкорилася" окупантам і не захотіла загоратися, як її не вмовляли Дід Мороз зі Снігуркою.

У Львові живе 20-метрове новорічне дерево поставили традиційно на площі перед оперним театром. Прикрасили ялинку чотирма великими янголами, тризубами та дерев'яними яворівськими іграшками.

Святкова ілюмінація на львівській ялинці також засвітилась не з першого разу. Щоправда, організатори кажуть, так було за сценарієм. На церемонію відкриття новорічного дерева запросили дітей переселенців з Криму та Донбасу. Більшість з них вперше дізнались про свято Миколая і про те, як його відзначають.

У Житомирі відмовились від київської ялинки

У Житомирі відмовились від київської ялинки

Наступна публікація