У кримських супермаркетах спорожніли прилавки, а ціни зросли в півтора-два рази

У сімферопольському "Метро" літр молока продають майже по 62 гривні.

Попри заяви, що на півострів Крим російські окупанти взагалі не пропускають вантажівки з українською продукцією, все ж окремим супермаркетам удається завезти товар із материкової частини. Хоча таких поставок дуже мало, а більшість крамниць торгують старими запасами.

Ціни на продукти харчування, що завозять із материка, не набагато відрізняються від тих, які є в українських магазинах. Натомість на полицях уже з'явилася російська продукція. І її вартість часом "кусається". Більшість продуктів – у півтора-два рази дорожчі за українські. А ціна літра молока в сімферопольському "Метро" взагалі побила рекорди – майже 65 грн. Хоча в Україні таку ж продукцію можна придбати у чотири рази дешевше.

Дизайнер інтер'єрів Ліза Богуцька із Сімферополя виставила в Facebook фото із двох місцевих супермаркетів – "Метро" і "FT".

У "Метро" більшість полиць пусті, переважно російські товари за завищеними цінами, а їхня вартість вказана в російських рублях. Скажімо, 180-грамова пачка масла коштує 45-55 грн, а кілограм ковбаси – 250-350 грн.

Натомість у "FT" ціни майже не відрізняються від материкових і там можна купити свіжі масло-молочні продукти українського виробництва.

"FM" - супермаркет на об'їзній дорозі. За чутками, власником комплексу є перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв. У продуктовому відділі всі товари поставляються з Києва. Ціни вказані у гривні. Товару багато. Ковбасний відділ не пустує, так само як і молочний та інші. До речі, цукерки "Рошен" теж "радують" око російського споживача", - зазначила Богуцька.

 
Допис by Liza Bogutskaya.

Нагадаємо, у Криму хочуть ввести карткову систему видачі продуктів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація