У Мексиці тисячі людей протестують проти ідеї Трампа щодо будівництва стіни на кордоні з США

Чимало демонстрантів були одягнені в біле і несли в руках національні прапори.

Близько 20 тисяч осіб взяли участь у демонстрації в столиці Мексики проти міграційної політики президента США Дональда Трампа і, зокрема, його планів змусити мексиканський уряд сплатити будівництво стіни на кордоні.

Про це пише ВВС.Russian.

Аналогічні акції відбулися і в інших містах країни. Чимало демонстрантів були одягнені в біле і несли в руках національні прапори, а також плакати з критикою на адресу Трампа.

Протестувальників підтримали кілька десятків мексиканських університетів, бізнес-асоціацій та громадських організацій.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав указ про будівництво стіни на південній межі Сполучених Штатів з Мексикою, яку обіцяв побудувати під час передвиборної гонки. За словами його представника, це дозволить зупинити потік наркотиків, злочинності та нелегальній міграції в США.

Трамп змусить Мексику оплатити будівництво стіни на кордоні двох країн

Американський президент збирається запровадити 20-відсоткове мито на імпорт мексиканських товарів і отримані гроші використати для спорудження височенної огорожі з колючим дротом. Таким чином, певні у Білому Домі, мексиканці, хоч й відмовляються, але фактично будуть змушені власним коштом оплатити будівництво. На це може знадобитися щонайменше 12 мільярдів доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: