У штабі АТО показали, як українські військові відводять танки від лінії фронту

Бойові машини будуть розміщуватися на відстані 15 км від зони АТО.

5 жовтня на Луганщині у зоні АТО розпочалося відведення українських танків та артилерії калібром менше 100 мм в рамках реалізації міжнародних мирних домовленостей.

Два дні до цього танкісти та артилеристи готували військову техніку до переміщення, визначали місця, де вона буде розміщуватися на відстані 15 км від лінії фронту.

У штабі АТО зазначають, що нові місця зосередження вибиралися таким чином, аби у разі погіршення ситуації на фронті танкісти змогли швидко прийти по допомогу воїнам-піхотинцям.

За здійсненням маршу танкового підрозділу 24-ї окремої "залізної" механізованої бригади з бойових позицій на північ від лінії розмежування спостерігали представники ОБСЄ та журналісти іноземних і вітчизняних ЗМІ, йдеться у повідомленні прес-центру АТО.

29 вересня в Мінську Тристороння контактна група, в яку входять представники України, ОБСЄ та Росії, досягла домовленості щодо відведення від лінії зіткнення в зоні АТО озброєнь калібру менше 100 мм.

Протягом 15 днів будуть відводитися танки, потім артилерія калібру менш 100 мм і міномети (24 дні). Відстань – 15 км з кожного боку. Загальний термін виконання домовленості становить 41 день.

На Луганщині розпочалося відведення з передової озброєння калібром до 100 міліметрів

На Луганщині розпочалося відведення з передової озброєння калібром до 100 міліметрів

Повʼязані теми:

Наступна публікація