У Житомирі активісти закидали яйцями та зеленкою російські банки, а також розтрощили вивіски

Учасники погрому пояснили, що таким чином протестують проти агресії Росії щодо України.

Учора протягом чотирьох годин у Житомирі активісти пікетували п'ять відділень російських банків. Радикально налаштовані чоловіки розтрощили вивіски фінустанов, закидали будівлі та банкомати зеленкою і яйцями, пообписували стіни, а на двері банків повісили похоронні вінки. За цим безладом спостерігала міліція і знімала все на відео.

Першим постраждав "Сбербанк России", пише Житомир.info. Потім активісти направились до банку "Русский стандарт". Розтрощивши вивіску і залишивши кілька написів на фасаді "Рассія, go home!" та "Водки нет!", люди поїхали до "ВТБ". Там теж понівечили вивіску і обписали фасад.

Потім постраждали також ще два відділення російських банків - "Сбербанку России" та "ВТБ".

Учасники акції стояли з плакатом, на якому була написана одна вимога: "Кошти за оренду мають йти на сім'ї загиблих та поранених військових".

Працівники постраждалих банків вже почали прибирати наслідки погромів і нарікають на те, що таке трапляється вже не вперше.

"Близько 50 осіб упродовж чотирьох годин пікетували окремі фінансові установи в обласному центрі, виражаючи невдоволення політикою сусідньої держави відносно України. Учасники пошкодили вивіски кількох банків та розмалювали стіни їх приміщень", - пише прес-служба обласної міліції Житомирщини.

Правоохоронці розповідають, що їхні колеги радили активістам не трощити майно, але ті, мовляв, не послухалися. Тож тепер проводять слідчі дії, вивчають відео, яке вони зняли, а також розпочали досудове розслідування.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли російські банки обливають зеленкою в різних містах України. Через агресію Росії до нашої держави нещодавно активісти закидали зеленкою посольство РФ у Києві. Крім того, вони повибивали вікна та понівечили автомобілі працівників дипломатичної місії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація