Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На "Марші гідності" поранили щонайменше трьох людей.

У ці хвилини на Оболонській набережній у Києві та на вулицях поблизу неї тривають провокації через сьогоднішній "Марш гідності".

Зірвати проведення гей-параду прийшли кілька десятків агресивно налаштованих провокаторів. Захід охороняє кілька тисяч правоохоронців. Одному міліціонеру ніби ножем сильно поранили шию – його забрала "швидка допомога". Інший правоохоронець отримав травму руки від димової шашки. Про це повідомляє "Громадське ТБ".

Крім того, на Марші постраждав боєць батальйону "Січ", який також прийшов охороняти правопорядок на заході. За його словами, на нього ніби напали п'ять міліціонерів.

Самі учасники "Маршу гідності" пройшли близько 500 метрів Оболонською набережною та  швидко завершили захід.

Міліція наказала учасникам розходитися через двори, бо йти вперед може бути небезпечно. А ось у дворах, якими мали розійтися учасники Маршу, зібралися молодики із битами. Щоб убезпечити учасників, співробітники МВС продовжили їх супроводжувати.

Поблизу місця проведення Маршу їздило два автобуси ДУК "Правий сектор". Нагадаємо, раніше представники "Правого сектору" заявляли, що "не допустять проведення" гей-параду.

"Ми заздалегідь говорили, що ми проти цієї акції і що ми прийдемо протестувати, що ми проти того, що вони пропагують. Ми не ходимо і не відловлюємо, акція закінчилася. Так, наших людей затримали. Вважаю без причини", – заявив прес-секретар "Правого сектору" Артем Скоропадський.

Точної цифри затриманих поки не відомо. Різні джерела називають від 10 до 30 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції