Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Супроводжують "караван" катери та навіть гелікоптер.

Сьогодні, 20 листопада, захоплені Росією торік кораблі повертаються в Україну – їх готуються зустріти у порту Очакова.

Журналіст ТСН.Тиждень Андрій Цаплієнко отримав фото маневрів на морі, як "караван" зчеплених між собою кораблів тягне буксир, а процесію супроводжують катери берегової охорони та військовий гелікоптер.

Нагадаємо, у неділю, 17 листопада, із акваторії "Генмола" в Керчі в анексованому Росією Криму у супроводі російської берегової охорони вивели три українські військові судна, захоплені рік тому, - катери "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу". У понеділок, 18 листопада, Росія розпочала процес передачі Україні захоплених нею буксиру та двох бронекатерів, екіпаж яких на початку вересня визволили з полону. 

Щойно кораблі прибудуть, експерти ретельно оглядатимуть їх, аби з’ясувати, чи не вилучили окупанти обладнання та документацію. Їхні висновки, як заявили у МЗС, допоможуть сформувати докази проти Росії у арбітражному трибуналі, який відбудеться 21 листопада у Гаазі.

Відео Кораблі, які Росія повернула за рік після їхнього захоплення, увійшли в територіальні води України

Російські військові кораблі, що їх супроводжували, вже повернулися назад на свої військові бази - за інформацією видання "Цензор.НЕТ". Вітати українські судна у порту Очакова планують о 15:00.  

Кораблі, які Росія повернула за рік після їхнього захоплення, увійшли в територіальні води України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції