Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидат розраховує на повторне переобрання.

Президент України Петро Порошенко проголосував в центрі Києва. На дільницю він привів свою родину, а саме старшого сина зі своєю дружиною та дітьми, двох доньок і дружину.

Порошенко був у піднесеному настрої. Він заявив, що розраховує на свою та України перемогу. "Сьогодні я голосував за Україну. Я переконаний, як і вся моя родина і абсолютна більшість українців, сьогодні, що вибори були добре організовані. Волевиявлення громадян буде збережено. Це - необхідна умова для нашого руху вперед для повернення України до родини європейських народів, до нашого членства в Європейському Союзі, НАТО, подовження надзвичайно важливих реформ, які є абсолютно доленосними для України, тому так важливі ці вибори. Щодня відбуваються позитивні речі", - сказав він.

Глава держави відповів на одне запитання від журналістів, а потім вийшов з приміщення. 

ВідеоУкраїнці обирають президента: ситуація на виборчих дільницях

Понад 2 тисячі бюлетенів зіпсували члени дільничної комісії на Вінниччині - там помилково поставили штамп "Вибув" навпроти одного з кандидатів. На Миколаївщині двоє виборців порвали свої бюлетені. У Сумах на одній з дільниць виявилась неправильно опломбована скринька. Чи активно люди йдуть голосувати та чи нема черг – у сюжеті.  

Українці обирають президента: ситуація на виборчих дільницях

Залиште свій коментар

Вибір редакції