Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Український президент разом зі своєю дружиною віддав данину загиблим у терактах.

11 січня президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною Мариною взяв участь у Марші єдності в пам'ять про жертви терактів 7 і 9 січня в Парижі.

Порошенко під час ходи йшов у першому ряді численних політиків, які приїхали до столиці Франції віддати данину загиблим від рук ісламістів.

У заході також взяли участь Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем'єр Великобританії Девід Кемерон, Італії - Маттео Ренці, Латвії - Лаймдота Страуюма, Іспанії - Маріано Рахой, Норвегії - Ерна Солберг, Швеції - Стефан Левен, президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та інші.

"Марш Єдності сьогодні об'єднав у Франції всі цивілізовані країни світу. Україна, як ніхто, розуміє біль Франції. Сьогодні ми всі разом відстоюємо цінності демократії та свободи слова. Вірю в те, що людяність та єдність завжди перемагатимуть терор!", - написав президент у Facebook.

Марш пам'яті за загиблими журналістами журналу Charlie Hebdo та іншими жертвами терактів зібрав на вулицях Парижа кілька сотень тисяч маніфестантів.

Учасники Маршу зібралися на площі Республіки, де висловили свою солідарність з ідеями свободи слова та свободи думки, неприйняття терору і закликали світ до толерантності, миру та протидії тероризму в усіх його проявах.

ВідеоМарш єдності у центрі Парижа зібрав півтора мільйона людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції