У Білому домі відбулася 139-е щорічне великоднє дійство.

У понеділок після Великодня галявина біля Білого дому традиційно наповнилася дитячим сміхом - президентська родина приймала у себе маленьких гостей. У Вашингтоні святкували "катання яєць" (Egg rolling).

Дітлахи, яким пощастило отримати запрошення на яскраве дійство, із задоволенням брали участь у різноманітних іграх, слухали великодні розповіді та читали вірші. Перша леді США Меланія Трамп прочитала дітлахам дитячу книгу "Свято тварин".

Зауважимо, що великодня церемонія у Білому домі відбулася 139 раз поспіль. Традиція проводити "Egg rolling" у США бере свій початок з далекого 1814 року, коли дружина президента Джеймса Медісона Доллі запросила малечу на свято. Тоді сотні дітлахів принесли декоровані яйця, аби взяти участь у змаганні - наввипередки катали їх по траві дерев'яними ложками. Однак, уперше ця подія відбувалася на галявині біля Капітолію. Проте, коли біля будівлі американського парламенту запланували посадити нові парки, дійство скасували. У 1877 році Конгрес навіть прийняв відповідний закон, що забороняв дітям там гратися.

Пізніше, на численні прохання дітей з усієї країни, включаючи й власний, відгукнувся президент Резерфорд Хейз. Він дозволив своїй дружині Люсі перенести свято на галявини біля Білого дому. Перша леді Мейм Ейзенхауер за президентства свого чоловіка вперше дала змогу дітям афроамериканців узяти участь у святі.

В 2009 році Барак та Мішель Обама запросили на "катання яєць" дітей, батьки яких перебувають в одностатевому шлюбі.

Нагадаємо, що курйозний випадок стався у Білому домі під час великодньої церемонії. Коли почав грати гімн США, Меланія та її син Беррон поклали руку на серце, а президент Дональд Трамп забув це зробити.

Тоді Меланія штовхнула руку свого чоловіка, після чого він усе зробив правильно.

Залиште свій коментар