Великодня ніч. Як у Києві патріархати наввипередки Благодатний вогонь зустрічали

Першим до України привезли вогонь представники Київського патріархату.

Увечері суботи, 15 квітня, до Києва з Єрусалима прилетіли одразу дві делегації з Благодатним вогнем. Великодні перегони традиційно влаштували Київський і Московський патріархати.

Цього разу виграв Київський, вогонь для церков якого до аеропорту "Бориспіль" прилетів близько 20:05.  Згодом Благодатний вогонь доправили і для Московського патріархату.

Уже в аеропорту на делегації чекали предствники церков - від привезеного з Єрусалима Благодатного вогню запалили свічки й повезли по всіх куточках України. Першочергово - до столиці, в центральні храми. Київський патріархат - до Володимирського собору, Московський - до Києво-Печерської Лаври, де відбулися святкові служби.

Журналістці ТСН вдалося першій потримати Благодатний вогонь з Єрусалима

О 20:05 літак з Єрусалиму сів в аеропорту "Бориспіль". Журналістів ТСН пропустили до трапу літака, і Владика Михайло передав лампу, в якій вогонь їхав з Єрусалиму. Сьогодні його роздадуть людям у багатьох церквах України.

 

Як дев`ять тисяч вірян зустрічали сходження Благодатного вогню в Єрусалимі

Благодатний вогонь зійшов на півгодини пізніше, ніж минулого року. Кілька годин поспіль прочани молилися всередині заповненого вщент Храму Гроба Господнього.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: