Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вимагай іншу! У Києві презентували нову платіжну картку від Visa

"Без банків. Без документів. Без проблем!"

З такими посиланнями 22 березня у рамках конференції BlockchainUA український інноваційний фінансовий сервіс Uplata.ua презентував нову платіжну картку Visa інша. Така картка дозволяє отримати доступ до безготівкових розрахунків без звернення до банку та надання будь-яких документів.

Visa інша_реклама

Бажання створити зручний європейський фінансовий продукт в Україні та зробити його максимально доступним та простим надихало розробників з Uplata на протязі останніх трьох років. Результатом цієї роботи стала сучасна платіжна картка Visa інша, яку можна буде просто придбати в магазині біля дому, або замовити в інтернеті та отримати на зручному відділенні кур’єрської пошти. Отримання та користування карткою можливе без жодного звернення до банку, витрачання часу на чергу та надання всієї документальної інформації про вас.

Visa інша_реклама

Картка стане у нагоді людям без банківських рахунків, адже отримати її можна максимально просто у зручний час та у зручному місці, одразу поповнити у терміналі або онлайн і користуватися розрахунками без банківських складнощів та підписання договорів.

Visa інша_реклама

Картку Visa інша можна подарувати батькам або родичам, що мешкають у віддалених місцевостях України, та переказувати свою фінансову допомогу дистанційно без відкриття рахунку у банку.

Visa інша_реклама

Обізнані батьки за допомогою Visa інша зможуть безпечно навчити дитину користуватися безготівковими розрахунками. Поповніть картку дитини безкоштовно на сервісі uplata.ua та контролюйте витрати у мобільному додатку. У разі втрати дитиною картки не треба бігти у банківську чергу, можна просто заблокувати її онлайн та перевести кошти на нову. Картка має чіп для безконтактних розрахунків та може використовуватись з ApplePay та GooglePay, а це точно сподобається вашій дитині!

Visa інша_реклама

Фрілансери, молоді мами, студенти, активні зайняті люди з карткою Visa інша зможуть отримати доступ до всіх переваг безготівкових розрахунків у зручний для себе час 24/7, у зручному місці біля дому або офісу. Без витрачання часу та нервів на банківські ритуали.

Картка Visa інша від uplata.ua виходить за підтримки Visa та стане самим зручним та доступним платіжним інструментом сучасного українця. Картку можна предзамовити на сайті insha.cards.

Залиште свій коментар

Вибір редакції