Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про нього вже пише американська преса.

Під час Нью-Йорського тижня моди скандальний український журналіст Віталій Седюк без дозволу організаторів вийшов на подіум, продефілювавши у стрінгах, чорному плащі та червоних шкарпетках, а також у короні із портретом Лео ДіКапріо.

Це відбулося на показі улюбленого дизайнера Мішель Обами та голлівудських зірок Брабала Гурунга.  Популярне видання "New York Post" вже охрестило Віталія "новим королем тижня моди".

Корону із зображенням Леонардо ДіКапріо, який три дні тому став "новою жертвою" журналіста, фешн-критики охрестили обов'язковим аксесуаром цього сезону. Свій вчинок Седюк пояснює як самовираження та закликав не боятися бути собою.

Скандального журналіста змогли упіймати лише за лаштунками.  Охорона вивела Седюка за периметри, але все обійшлося без арешту. За лічені секунди витівка Віталія, а точніше його образ став трендом у Twitter, отримавши власну сторінку, як колись нога Анджеліни Джолі на Оскарі.

Дизайнер Брабал Гурунг не став злитися на журналіста. Більше того на афтепаті показу він пришов саме у короні Седюка, яку журналіст забув за лаштунками. Також у коронах прийшли й гості вечірки.

Нагадаємо, з'явилося скандальне відео залицяння Віталія Седюка до зірки стрічок "Похмілля у Вегасі" Бредлі Купера, йдеться сюжеті "ТСН. Особливе".

Залиште свій коментар

Вибір редакції