Військові навчання "Сі Бриз": як оснащений американський есмінець та що в ньому всередині

Стартувала найактивніша фаза багатонаціональних військових навчань.

Сьогодні, 24 липня, стартувала найактивніша фаза щорічних українсько-американських військових навчань "Сі Бриз-2016". Вона завершиться за тиждень.

Навчання перемістилися із Яворівського полігону на Львівщині на південь України – на полігон "Широкий Лан" у Миколаївській області. Офіційне відкриття відбулося в Одесі. Туди прибули два американські військові кораблі. Як влаштований один із них – есмінець ВМС США "Росс" – американські військові показали сьогодні загалу й розповіли про організацію служби на борту, про озброєння та оснащення корабля.

Перед цим надзвичайний та повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт наголосив, що головним принципом американської політики була і залишається підтримка українського народу і зазначив на необхідності дотримання суверенітету та територіальної цілісності України. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Головна мета цих навчань — підвищити здатність Збройних сил України захищати свою територію. Уряд США надав понад 600 млн доларів у якості допомоги. Головне — це підвищити рівень української армії та можливості керівництва у галузі безпеки й оборони, забезпечення можливості українського народу захищатись.

"Мені дуже приємно, що моя місія в Україні на посаді посла Сполучених Штатів Америки завершується моєю участю у одних з найбільших спільних з Україною навчань — це дуже гарна ознака", — сказав Пайєтт.

Він нагадав, що вперше в історії серії навчань "Сі Бриз" до українського порту прибули два американські військові кораблі — есмінець "Росс" та десантний корабель "Уітні Айленд". Американські військові візьмуть участь у сухопутній частині навчань, яка полягатиме у амфібійній висадці на узбережжя за участю 350 військовослужбовців. Усього в навчаннях беруть участь понад 400 американських військових, а також літаки та вертольоти.

Загалом, "Сі Бриз" – багатонаціональні навчання: у них беруть участь до чотирьох тисяч осіб із 13 країн, серед яких також Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія, Італія, Іспанія, Литва, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Туреччина, Швеція та Фінляндія.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: