Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тисячі осіб мігрують із Венесуели до сусідніх країн.

Мігранти із Венесуели продовжують втікати до сусідних країн, наприклад, Бразилії.

Відповідні фото демонструє Reuters.

На фото зображені тимчасові притулки для мігрантів: там вони готують їжу, голяться, а маленькі діти малюють на клаптиках паперу.

Фотогалерея Мігранти з Венесуели (13 фото)

Нині у Венесуелі триває повномасштабний економічний колапс. Через це кількість біженців з країни зростає. Так, уже майже 1 мільйон венесуельців живуть у Колумбії, а більше 400 тисяч – у Перу. Великий потік мігрантів із Венесуели прямує і в Бразилію.

біженці з Венесуели, інфографіка
ТСН.ua

ВідеоЧерез потужний землетрус у Венесуелі з будівель евакуювали людей

Венесуелу струсонули потужні підземні поштовхи . Землетрус магнітудою 7 балів стався на півночі, але відчули стихію і в інших регіонах. Від поштовхів дрижали стіни, з офісів довелося терміново евакуювати людей. Жертв вдалося уникнути, але не збитків.

Через потужний землетрус у Венесуелі з будівель евакуювали людей

Нагадаємо, інфляція у Венесуелі до кінця року може досягти мільйона відсотків, йдеться в звіті МВФ, представленому директором департаменту країн Західного півкулі Алехандро Вернером. За його оцінками, економіка в цьому році може продемонструвати спад до 18%, хоча ще в квітні прогноз становив 15%. Наголошується, що для Венесуели це буде третій рік поспіль, коли показники спаду обчислюються двозначними цифрами.

Експерт МВФ порівнює тяжкість ситуації у Венесуелі зі становищем, в якому опинилася Німеччина після Першої світової війни. Якщо останні прогнози вірні, за п'ять років кризи економіка Венесуели скоротиться на 50%; це найбільш значний економічний спад у світі за останні 60 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції