Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вшанувати пам'ять журналіста прийшли сотні людей.

У Києві  на території церкви Миколи Набережного завершилася церемонія похорону опозиційного журналіста Георгія Гонгадзе, якого вбили ще 15 років тому.

Провести в останню путь прийшли сотні людей. Окрім близьких та родичів, попрощатися з Гонгадзе прийшли політики, журналісти, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та український співак Святослав Вакарчук.

О 9:30 тіло Гонгадзе привезли до храму Миколи Набережного, що належить до Української автокефальної православної церкви, яку він за свого життя постійно відвідував. Там також він хрестив дітей. Неподалік церкви встановлено хрест пам'яті новомученикам землі української – жертвам тоталітарного комуністичного режиму в ХХ столітті. Біля цього хреста й поховали журналіста.

Нагадаємо, Георгій Гонгадзе зник 16 вересня 2000 року. Того ж року в листопаді у лісі на Київщині виявили тіло без голови, яке, за висновками експертів, могло належати Гонгадзе. У міліції та прокуратурі відпрацювали кільканадцять версій – від побутово-кримінальної до політичної. Саме на останню вказав майор державної охорони Микола Мельниченко, коли оприлюднив диктофонні записи з кабінету Леоніда Кучми, на яких голос, схожий на голос тодішнього президента, говорив зі спецслужбовцями про "усунення" незручного журналіста.

Урешті, за вбивство засудили міліційного генерала Олексія Пукача. А от імена замовників злочину ще й досі не оголошені судом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції