З'явилися фото масштабних військових навчань з авіацією та артилерією під Житомиром

Під час навчань військові мали форсувати річку і зайняти територію противника.

На 37-му загальновійськовому полігоні під Житомиром кількасот військових взяли участь у навчаннях, за якими спостерігав начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

Перед бійцями було поставлене завдання: йти в наступ, форсувати річку, вибити ворога із його позицій та з мінімальними втратами зайняти нову територію. При виконанні були задіяні авіація, артилерія та бронетехніка.

Раніше Муженко заявив, що запланована на 2016 рік сьома хвиля мобілізації буде меншою за попередні, бо збільшується кількість бажаючих нести службу за контрактом. Не в останню чергу цьому сприяє підвищення заробітних плат військовим.

Крім того, Міністерство оборони України планує змінити підходи до харчування в українській армії у 2016 році. Міністр Степан Полторак пообіцяв годувати бійців за новими стандартами.

В Україні в рази зросла кількість охочих йти на службу в армію за контрактом

Про це повідомив керівник Генштабу Віктор Муженко. Каже, не останню роль відіграло підвищення зарплати військовим. З першого січня вони отримують від семи до п'ятнадцяти тисяч гривень. У купі з технічною модернізацією та постійними навчаннями, українська армія наближається до високих стандартів якості. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: