Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українські майстри зібрали рекордну кількість нагород.

Українські майстри вперше взяли участь у всесвітньо відомому фестивалі з боді-арту в Австрії і зібрали рекордну кількість нагород. Українська команда увійшла у десятку найкращих майстрів світу, виборовши два золота, срібло та бронзу.  Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Будинки, що ростуть з плечей, заводські труби стирчать з рук та ніг. Це - образ у категорії "Спецефекти або страшний сон", що уособлює кінець світу та екологічну катастрофу. Свою модель Альона Семенець та Олександр Васильєв подетально збирали майже вісім годин.

Об'ємна яскрава сукня, кольорове каміння на обличчі та сині губи, закриті великою комахою. Свою золоту призерку демонструє Ольга Левіцька.

"Це називається "Ікона подіуму" в моєму баченні. Філософія того, що подіум іноді поглинає і ми, крім подіуму, не бачимо нічого, забуваємо про те, що є природа, що є краса", - пояснює вона.

В номінаціях "Гламур минулого" майстри вражають незвичним макіяжем, сукнями та прикрасами.

Увесь цей живопис, додають майстри – цілком безпечний для здоров'я, єдине, що змивається не дуже швидко. Створити образ – задоволення недешеве, але найдорожча – ідея.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

ВідеоУкраїнці зібрали рекордну кількість нагород у всесвітньому фестивалі з боді-арту

Австрійське місто Клагенфурд збирав шанувальників боді-арт мистецтва. Українська команда вперше ввійшла в десятку найкращих майстрів світу, виборовши два золота, срібло та бронзу. Чим вражали митці суворих суддів – далі у сюжеті.

Українці зібрали рекордну кількість нагород у всесвітньому фестивалі з боді-арту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції