1+1 медіа, Sister's Production і студія Yellow, Black and White розпочали роботу над новим проектом

Група компаній 1+1 медіа продовжує розвивати проекти спільного виробництва.

Цього літа студія "Yellow, Black and White" і "Sister's Production" на замовлення телеканалу "1+1" завершили знімання другого сезону проекту "Матусі". У нових серіях головних героїнь чекають зміни, які перевернуть все їхнє життя і змусять поглянути на себе з іншого боку. А також три нерозв'язні дилеми, два трикутника стосунків і один тест на вагітність. Вихід продовження серіалу, який вже полюбився глядачам "1+1", заплановано на осінь 2016 року.

Крім того, на замовлення "1+1 медіа" студія "Yellow, Black and White" і "Sister's Production" приступили до роботи над новим проектом.

Матусі_2
прес-служба каналу "1+1"
Завершилися знімання другого сезону серіалу "Матусі"

"Ко-продакшн – дуже продуктивна форма співпраці. Перший сезон серіалу "Матусі" цієї весни з успіхом пройшов на "1+1", і разом з партнерами ми вже завершили зйомки другого сезону. Крім того, днями ми приступили до виробництва ще одного спільного проекту з робочою назвою "Готель". Це романтична комедія, в іншому поки будемо, як прийнято, тримати інтригу", - коментують в команді "Sister's production".

Матусі_3
прес-служба каналу "1+1"
Завершилися знімання другого сезону серіалу "Матусі"

Зйомки нової комедії проходять в Києві та Москві. Прем'єра проекту відбудеться в ефірі телеканалу "ТЕТ".

Нагадаємо, співпраця телеканалу "1+1", студії "Yellow, Black and White" і "Sister's Production" почалася, коли партнери приступили до виробництва першого сезону серіалу "Матусі". Прем'єра серіалу в ефірі каналу "1+1" відбулася в березні 2016 року. В основі комедії лежить історія про те, як різко змінюється життя жінок, коли на зміну нічним вечіркам приходять підгузники. У нових серіях Аня буде експериментувати з особистим життям, Юля справлятиметься з настирливим родичем, який несподівано з'явився в її домі, а в житті Вікторії відбудеться подія, яка переверне все з ніг на голову.

Матусі_4
прес-служба каналу "1+1"
Завершилися знімання другого сезону серіалу "Матусі"

Серіал "Матусі", 2 сезон

Виробництво: "Sister's production" спільно з "Yellow, Black and White" та "IQ Production" на замовлення телеканалу "1+1"

Жанр: комедійний серіал

Кількість серій: 20

Хронометраж: 24 хв.

Оператор-постановник: Анатолій Сахно

Генеральні продюсери: Едуард Ілоян, Віталій Шляппо, Олексій Троцюк, Денис Жалинський, Олександр Ткаченко

Продюсери: Марія Смирнова, Андрій Антонов, Михайло Ткаченко, Карина Синенко, Катерина Кононенко, Марина Городецька, Вікторія Забулонська

Креативні продюсери: Віктор Медведський, Сергій Атрощенко

Сценарій: Максим Воронков, Максим Коновал, Сергій Атрощенко, Віктор Медведський, Денис Алістратов, Андрій Трубніков, Іван Сидорко, Юрій Русин

У ролях: Олена Ніколаєва, Світлана Колпакова, Олександра Буличова, Сергій Лавигін, Олександр Ратніков, Володимир Жеребцов та інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: