Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" покаже чотири нові комедійні серіали із популярними акторами

Прем'єри фільмів стартують восени.

Телеканал "1+1" готує глядачам кілька яскравих осінніх сюрпризів. Щодня по буднях о 21:00 глядачі телеканалу зможуть побачити прем'єрні серії нових комедійних українських серіалів - "Село на мільйон-2", "Слуга народу. Від кохання до імпічменту", "Субота" і "Догори дриґом".

"Добрі та яскраві комедії - тренд року, а на "плюсах" цієї осені їх одразу кілька! Нам знову вдається зібрати повноцінну лінійку комедійних проектів українського виробництва на близькі сучасному українському глядачеві теми.

серіали 1+1_2
прес-служба каналу "1+1"

Тут всі класичні комедійні історії - від одвічних питань, сімейних цінностей ("Догори дриґом", "Субота"), до яскравого зіткнення села з містом ("Село на мільйон-2") та традиційної для каналу політичної сатири ("Слуга народу. Від кохання до імпічменту")", - говорить головний продюсер серіалів та фільмів Олена Васільєва.

Другий сезон найкращого комедійного серіалу минулої осені "Село на мільйон" виробництва "1+1 Продакшн" розповість про нові пригоди кузенів Каті, Колі і Тимура, що претендують на спадщину від дідуся в розмірі мільйон євро. Головних героїв, чиї ролі в серіалі виконують Анна Кошмал, Євген Капорін, Дмитро Сова, Костянтин Войтенко, очікують нові повороти долі, любов і, звичайно, продовження боротьби за спадок. Режисер стрічки - Бата Недич.

серіали 1+1_4
прес-служба каналу "1+1"

У другому сезоні улюбленого глядачами комедійного політичного серіалу "Слуга народу. Від кохання до імпічменту" від студії "Квартал 95" глядачі "1+1" побачать продовження історії чесного і принципового Василя Голобородька - вчителя історії, який волею долі став президентом країни і намагається зробити життя в ній кращим.

серіали 1+1_5
прес-служба каналу "1+1"

серіали 1+1_6
прес-служба каналу "1+1"

серіали 1+1_7
прес-служба каналу "1+1"

У нових 24 серіях улюбленого серіалу в президентській команді з'явиться новий радник, телеглядачі ближче познайомляться з родиною Василя Петровича. Окрім того, телеглядачів чекають кілька любовних ліній. Крім подій, викладених в повнометражному фільмі "Слуга народу", в серіалі покажуть попередні пригоди Президента і колишнього Прем'єр-міністра, а також - продовження цієї історії.

серіали 1+1_8
прес-служба каналу "1+1"

Ролі в політичній комедії виконали: Володимир Зеленський, Станіслав Боклан, Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Крапов, Олена Кравець та інші улюблені українські актори.

серіали 1+1_9
прес-служба каналу "1+1"

16-серійний комедійний серіал "Субота" виробництва "RunGo Studio" розповість про звичайну, на перший погляд, родину Каблукова із середнім достатком і стандартними стосунками, в якій одного разу звичне життя кардинально змінюється. Режисером стрічки виступив Семен Горов, відомий глядачам телеканалу "1+1" по успішній роботі над культовим телесеріалом "Останній москаль". Головні ролі виконали Олексій Смолка, Тетяна Коновалова, Аліса Лукшина, Ринат Хабібулін, Філіп Горенштейн, Евеліна Сакуро.

серіали 1+1_10
прес-служба каналу "1+1"

серіали 1+1_11
прес-служба каналу "1+1"

У центрі сюжету нового комедійного серіалу "Догори дриґом" виробництва "1+1 Продакшн" опиняється 30-річний львів'янин Мар'ян, який разом зі своєю мамою Уляною вирушає на відпочинок до південної тусовочної Одеси. Для Мар'яна ця подорож - випробування, яке потрібно просто пережити. Але вже у перший день подорожі все перевертається "догори дриґом". Режисер картини - Максим Делієргієв, в головних ролях: Олесь Федорченко, Лілія Ребрик, Вікторія Литвиненко, Наталя Сумська, Володимир Горянський.

серіали 1+1_13
прес-служба каналу "1+1"

Дивіться восени по буднях о 21:00 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції