"1+1" покаже гумористичне шоу "Розсміши коміка. Діти" з ведучою Настею Каменських

Розважальна програма з'явиться на телеекранах вже у квітні.

Вже у квітні телеканал "1+1" покаже новий формат розважального гумористичного шоу "Розсміши коміка. Діти", виробництва студії "Квартал 95". Ведучою нового шоу стала Настя Каменських. Раніше співачка вже брала участь в іншому дитячому проекті телеканалу "1+1" - "Маленькі гіганти", в якому вона була тренером однієї з команд. 

"Я щаслива брати участь в таких шоу, де можна побачити творчі вияви дітей - такі щирі та безпосередні. Це надихає на 100%. У роботі з дітьми є тільки одна складність - це їхні сльози, коли щось не виходить, коли вони програють. Зі свого досвіду роботи в дитячих проектах можу сказати, що діти часто проявляють себе більш зібраними та професійними, ніж будь-який дорослий. У "Розсміши коміка. Діти" я точно буду на боці дітей", - коментує Настя Каменських, ведуча дитячого гумористичного шоу. 

У "Розсміши коміка. Діти" беруть участь талановиті та артистичні діти віком від 5 до 13 років. Їхнє основне завдання - протягом лімітованого часу (1 хвилина) виступити з будь-яким номером оригінального жанру – скетчем, акторською мініатюрою, монологом, пантомімою, смішним віршем, піснею чи будь-яким іншим номером, який змусить посміхнутися хоча б одного з двох членів журі. 

За правилами шоу, завдання суддів - не сміятися. Якщо хоча б один із членів журі (або обидва) посміхнувся, учасник шоу отримує грошовий гонорар за перший тур. Далі він має вибір: пройти в наступний тур і отримати можливість заробити набагато більшу суму грошей, або ж відмовитися від подальшої участі, але забрати вже виграний приз. Якщо ж в наступному турі учаснику не вдається змусити журі посміхнутися, він втрачає всі зароблені раніше гроші.

У складі журі "Розсміши коміка. Діти" - Володимир Зеленський і Євген Кошовий. Ведуча – Настя Каменських. 

Дивіться "Розсміши коміка. Діти" скоро на "1+1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: