Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" покаже мелодраму "Біженка" із саундтреком від зірки "Голосу країни"

Телесеріал виробництва "1+1 Продакшн" розповість історію молодої жінки-лікаря.

На каналі "1+1" 25-го вересня о 21:00 відбудеться прем'єра мелодрами "Біженка" - 4-серійний телесеріал виробництва "1+1 Продакшн".

Фільм розповідає про молоду жінку - успішного лікаря, яка втратила все, що мала, коли в її місті почалися військові дії.

Вона готова почати все спочатку і приїжджає в місто, де навчалася, зустрічає своїх старих друзів і перше кохання. На перший погляд, всі готові допомогти Наді влаштувати нове життя, але вона приїжджає не одна, а з хлопчиком 6-ти років, який називає Надю мамою.

Біженка мелодрама_2
прес-служба каналу "1+1"

 Вона вивезла його з небезпечної зони на прохання вмираючої бабусі, яка сподівається, що далекі родичі прихистять його на мирній території. Однак хлопчик сильно прив'язався до Наді, і тепер їй належить вирішити: чи готова вона взяти на себе відповідальність за дитину, коли сама не знає, що її чекає в майбутньому.

Варто зазначити, що слова і музику до саундтреку серіалу "Біженка" написав учасник проекту "Голос країни" на "1+1" Андрій Лучанко. Аранжування для саундтрека створив талановитий композитор і музичний продюсер проекту "Голос.Діті" на "1+1" Руслан Квінта.

Біженка мелодрама_3
прес-служба каналу "1+1"

"Мені дуже приємно знову співпрацювати з улюбленим телеканалом "1+1" і музичним продюсером "Голосу країни" Русланом Квінтою. Під час написання цієї пісні мене надихала історія головної героїні. Тендітна дівчина Надя в тяжкий для країни час бере відповідальність не тільки за своє життя, а й за майбутнє чужої дитини. З нетерпінням чекаю фільм.

 Його обов'язково подивляться всі мої родичі", - коментує Андрій Лучанко.

Режисером 4-серійки "Біженка" виступила Вікторія Мельникова. Головні ролі в картині виконали - Ольга Гришина і Марк Дробот, добре знайомі глядачеві по найбільш рейтинговому серіалу літа "Центральна лікарня".

У мелодрамі "Біженка" вони знову одягнуть білі халати і будуть вирішувати долю людей. Ролі другого плану зіграли: Дмитро Гаврилов, Яна Соболевська, Віталій Салій, Дмитро Суржиков. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції