"1+1" розпочав роботу над другим сезоном реаліті-шоу "На ножах" з  Фреймут та Борисовим

У проекті ведучі проаналізують роботу ресторанів та допоможуть їм стати успішними.

Телеканал "1+1" розпочав знімання другого сезону реаліті-шоу "На ножах" з ведучою Ольгою Фреймут і ресторатором Дімою Борисовим.

У проекті Ольга Фреймут і Діма Борисов проведуть повний аналіз роботи ресторанів і допоможуть закладам на межі краху перетворитися в успішні і відвідувані місця всього за п'ять днів. У цьому їм допомагатиме команда професійних експертів: дизайнери інтер'єру Олександр і Володимир Юдіни, психолог і фахівець з етикету. У фіналі кожної програми вони будуть давати поради, як поліпшити меню, рівень обслуговування, інтер'єр ресторану, а також допоможуть вирішити конфлікти в колективі.

"На ножах" другий сезон_4
прес-служба каналу "1+1"

У другому сезоні реаліті-шоу "На ножах" ресторатор Діма Борисов приділить більше уваги питанням фінансової успішності закладів і поділиться секретами про те, як зробити їх по-справжньому прибутковими. У нових випусках команда проекту буде допомагати сімейним ресторанам, проблеми яких часто виходять далеко за рамки бізнесу і відображаються на взаєминах родичів.

"На ножах" другий сезон_2
прес-служба каналу "1+1"

"Проект "На ножах" взяв на себе велику відповідальність не тільки за бізнес, а й, у якійсь мірі, за долі людей. Ми повертаємо чоловіка дружині, а батька - дітям, миримо брата і сестру. Люди помилково вірять, що відкрити ресторан - це найлегший спосіб швидко розбагатіти. Але за невігластво доводиться зазнавати збитків. Глядачам сезон стане корисним, тому що кожна програма - гостра новела, - яка має мудру мораль", - каже Ольга Фреймут.

"На ножах" другий сезон_1
прес-служба каналу "1+1"

Щоб вибратися з боргової ями і почати новий виток у розвитку бізнесу, героям другого сезону реаліті-шоу "На ножах" доведеться не тільки залагодити конфлікти в колективі, оновити інтер'єр і меню закладу, а й подивитися на себе зі сторони, визнати свої слабкі сторони і помилки . Безліч ресторанів з усієї країни подали заявки на участь у проекті.

Зауважимо, у зніманнях другого сезону шоу "На ножах"  вже взяли участь ресторани міст Вінниця, Біла Церква і Бровари. В ефірі "1+1" проект можна буде побачити навесні 2017-го року.

Залиште свій коментар

Наступна публікація