"1+1" розпочав знімання нової мелодрами із популярними українськими акторами

Стрічка "Артистка" налічуватиме чотири серії. 

Днями телеканал "1+1" розпочав знімання нової 4-серійної мелодрами "Артистка", головні ролі в якій виконали Дар'я Легейда, Станіслав Боклан, Олексій Яровенко, Олена Стефанська і Катерина Тишкевич.

У центрі сюжету вихованка дитбудинку Ніка, роль якої зіграла Дар'я Легейда. Дівчина приїхала до Києва для вступу на акторський факультет, але, незважаючи на свій талант, не змогла скласти вступні іспити. У пориві відчаю Ніка кидається під машину, за кермом якої виявляється всіма забутий режисер Ярославський, якого зіграв Станіслав Боклан.

Серіал "Актриса" 1+1_5
прес-служба каналу "1+1"

Чоловік рятує Ніку, і з часом між двома людьми спалахують почуття. Щасливий Ярославський поспішає познайомити свою майбутню наречену з сином Іваном, навіть не підозрюючи, що обидва вже знайомі і відчувають глибокі почуття одне до одного.

ВідеоСеріал Артистка, комедійне скетч-шоу Знай наших та зміни у Голосі країни - Телесніданок

Дівчині доведеться зробити вибір між справжнім коханням і почуттям відданості до людини, яка її врятувала.

Серіал "Актриса" 1+1_4
прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що раніше режисер картини Семен Горов не працював у жанрі мелодрами, і серіал "Артистка" став для нього першим подібним досвідом.

Серіал "Актриса" 1+1_3
прес-служба каналу "1+1"

"Я вперше знімаю драму. Тут є свої особливості: все повинно бути серйозно, але на майданчику ми постійно жартуємо і намагаємося не зациклюватися на сльозах, хоча в кадрі актори часто плачуть. Сценарій мені сподобався тим, що він драматичний, десь трагедійні моменти переплітаються з гумором і гіркою іронією. І в таких ситуаціях дуже складно балансувати на тонкій межі, але ми намагаємося і сподіваємося, що глядач це оцінить", - прокоментував режисер.

Серіал "Актриса" 1+1_2
прес-служба каналу "1+1"

Серіал "Актриса" 1+1_1
прес-служба каналу "1+1"

Автором ідеї виступила Таїсія Бахарєва. Продюсери серіалу - Олена Васільєва, Марина Городецька, Вікторія Забулонська, креативний продюсер - Дар'я Трегубова, виконавчі продюсери - Ірина Тихомирова, Олександр Омелянов, сценаристи - Олександра Смілянська, Галина Рубінштейн. Режисер-постановник - Семен Горов, оператор-постановник - Олексій Степанов, художник-постановник - Олександр Дега.

Серіал "Актриса" 1+1_7
прес-служба каналу "1+1"

Виробництвом серіалу займається "Sister's Production" на замовлення телеканалу "1+1".

Залиште свій коментар