"1+1" вважає необґрунтованою постанову Вищого господарського суду у справі "Інспектора Фреймут"

Дата публікації
Перегляди
4568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"1+1" вважає необґрунтованою постанову Вищого господарського суду у справі "Інспектора Фреймут"

Фото: прес-служба каналу "1+1"

Телеканал вважає, що таке судове рішення буде істотно перешкоджати розвитку вільних форматів на українському телеринку.

Представники телеканалу "1+1" мають намір оскаржити рішення Вищого господарського суду / Фото: прес-служба каналу "1+1"
Телеканал "1+1" не згоден з постановою Вищого господарського суду України про скасування постанови Київського апеляційного господарського суду, яке було ухвалене сьогодні, 10 листопада, у справі про проект "Інспектор Фреймут".

Представники телеканалу "1+1" обурені таким рішенням Вищого господарського суду України і мають намір оскаржити його. Телеканал "1+1" впевнений, що ТОВ "Новий канал" у цьому судовому процесі має намір присвоїти собі формат телепроекту, що неможливо, відповідно до законодавства України. Крім того, приймаючи таке рішення суд по суті доводить ситуацію до абсурду, оскільки керуючись таким трактуванням на каналах України слід заборонити десятки програм, які проводять інспекції, розслідування або перевірки, а у 1+1 в свою чергу можуть виникнути претензії до формату "Ревізор".

"Ми вважаємо, що висновки Вищого господарського суду України необ'єктивні, і будемо шукати підстави для оскарження даної постанови", - коментує адвокат і представник ТОВ "Телерадіокомпанія" Студія 1+1" Лариса Варичева.

Нагадаємо, прем'єра третього сезону проекту "Інспектор Фреймут" відбудеться сьогодні, 10 листопада, о 22:00 на телеканалі "1+1". Перший випуск нового сезону буде присвячений українським пологовим будинкам, куди Ольга Фреймут разом з командою вирушила з інспекцією на численні прохання телеглядачів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4568
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація