Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"1+1" знімає комедію про пригоди львів'янина в Одесі із відомими акторами

У стрічці зіграють Наталія Сумська та Володимир Горянський.

Цієї осені "1+1 Продакшн" на замовлення телеканалу "1+1" розпочав знімання 12-серійної комедії "Догори дриґом".

Проект є адаптацією іспанського формату "Alli Abajo". За сюжетом консервативна львів'янка Уляна відправляється на відпочинок у південну тусовкову Одесу зі своїм 30-річним сином Мар'яном. Для Мар'яна ця поїздка – випробування, яке просто потрібно пережити. Але вже в перший день все перевертається догори дриґом. В результаті нещасного випадку Уляна опиняється в лікарні і впадає в кому. Тепер Мар'ян змушений закинути звичне життя у Львові і залишитися в Одесі на невизначений термін. Тут йому належить відчути весь одеський колорит, знайти нових друзів і роботу, а ще познайомитися з темпераментною медсестрою Олею.

Серіал про пригоди львів`янина_3
прес-служба каналу "1+1"

"Не секрет, що жителі різних областей України зустрічають один одного не тільки по одежинці або розуму, а й відповідно до регіональних стереотипів. Звідси безліч казусів, жартів і анекдотів. І хто краще створений для чесного обміну думками, ніж одесити і львів'яни? Звичайно, головне в нашому сюжеті – це сім'я і кохання, тому, незважаючи на суперечності, які ніби виникають між героями, в історії ми перш за все прагнемо доброти, легкості і сердечності", – коментує головний продюсер серіалів та фільмів телеканалу "1+1" Олена Васільєва.

Над виробництвом комедії працює команда "1+1 Продакшн" під керівництвом Вікторії Лєзіної. Режисером серіалу виступив Максим Делієргієв, оператор-постановник – Ігор Іванов, художник-постановник – Володимир Ольхов, креативний продюсер – Дмитро Савьяненко, виконавчий продюсер – Роман Лукін.

Серіал про пригоди львів`янина_2
прес-служба каналу "1+1"

Головні ролі в серіалі "Догори дриґом" виконали Олесь Федорченко, Ліліана Ребрик, Вікторія Литвиненко, Наталія Сумська, Володимир Горянський, Володимир Ніколаєнко, Катерина Кістень, Віталій Іванченко, Назар Задніпровський, Наталія Васько та інші.

Вихід комедії в ефірі каналу "1+1" запланований на 2017 рік.

Серіал про пригоди львів`янина_4
прес-служба каналу "1+1"

"Догори дриґом"

Жанр: комедія

Кількість серій: 12

Продюсери: Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна,

Режисер: Максим Делієргієв

Художник-постановник: Володимир Ольхов

Оператор: Ігор Іванов

У ролях: Олесь Федорченко, Ліліана Ребрик, Вікторія Литвиненко, Наталія Сумська, Володимир Горянський, Володимир Ніколаєнко, Катерина Кістень, Віталій Іванченко, Назар Задніпровський, Наталія Васько

Нагадаємо, на каналі "1+1" стартує ситком про "нелегке" життя народних обранців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції