Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В "Охматдит" відбувся Урок мрій з Тіною Кароль та Наталією Мосейчук.

До Дня захисту дітей у школі Супергероїв, що в Охматдит, відбувся "Урок мрій" з Тіною Кароль та Наталією Мосейчук.

На уроці зірки разом з маленькими пацієнтами говорили про те, як треба вчитися мріяти по-справжньому і бачити широкі горизонти, знати, як треба йти до мети, не здаватися, бо мрія відкриває життєве покликання. Наталія Мосейчук і фонд Ти не один 1+1 медіа продовжують звертати увагу на реформу створення шкіл у дитячих лікарнях, і як це допомагає в лікуванні і в психологічній підтримці.

Під час терапевтичного уроку говорили, що тільки 10% українських дітлахів віком від 5 до 12 років плекають мрію про нематеріальні речі. Це мрії без меж. Решта 90%, мріють суто про матеріальне – гаджети, іграшки, подорожі. А це не є мрії, це інструменти до мети, по суті просто бажання. Важливо розрізняти і розуміти ці поняття.

На уроці мрій діти малювали свої ідеї. Вони мріють одужати, стати художником, психологом, співаком, блогером, отримати собаку. Наталія Мосейчук та Тіна Кароль теж малювали свої мрії – популярна співачка мріє про дружбу, а ведуча має спільну мрію з молодшим сином Матвієм – це дім для друзів наших менших з назвою "Гав.Няв"

"Мрія – це така далека ціль, до мрії треба йти покроково, щодня робити дії назустріч,  і можливо мрія здійсниться завтра, а може за два тижні, а може через 10 років. Розповідайте своїм батькам про мрії, всім, кому довіряєте, адже одного разу ваша мрія може здійснитися. І вам зможуть допомогти. Мріяння – перший стимул до того, щоб розпочати велику справу  та стати здоровим", - прокоментувала куратор соціального проекту "Право на освіту" Наталія Мосейчук.

На згадку про зустріч у школі Супергероїв Тіна Кароль залишила побажання маленьким мрійникам: "Мрій сміливо!"

"Головна перешкода на шляху до мрії – це страх. Мріяти треба без обмежень, фантазуючи неймовірні сюжети. Головне вірити в себе", - ділиться своїми порадами Тіна Кароль, чарівниця проекту Здійсни мрію.

Приєдналася до уроку Мрій і відома серед дітей блогерка-художниця – Аня Ломакіна, яка спеціально приїхала зі Львова, щоб навчити дітей малювати їхні мрії і приєднуватися до марафону #моядитячамрія. Всі ці малюнки обов’язкового полетять до зірок у спеціальному Промені за підтримки Державного космічного агентства.

На урок до класу завітали діти з різних відділень "Охматдиту", серед них були присутні Артем Батрак і Юля Ляхоцька, які давно мріяли зустрітися з Тіною Кароль.  Їхня мрія також здійснилися! Вони познайомились зі своїм кумиром.

Дуже важливо, щоб до дітей в лікарні приходили вчителі і допомагали їм вчитися, розвиватися, надихали їх отримувати нові знання, планувати свою майбутню професію.

Після Тіни до школи Супергероїв завітав ще один гість – юний блогер, син Потапа та Ірини Горової Андрій Потапенко  - розповісти дітям більше про соцмережі та блоги.

Залиште свій коментар

Вибір редакції