16-річна зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер розповіла, як її мама ставиться до обранця

Дата публікації
Перегляди
8260
Поділитись:
WhatsApp
Viber
16-річна зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер розповіла, як її мама ставиться до обранця

Фото: Світське життя

Акторка зізналася, що їхні з Богданом Осадчуком батьки добре товаришують.

Співачка та акторка Анна Трінчер, яка днями випустила ліричне відео про кохання, яке завершилося, розповіла про стосунки з обранцем та планами на майбутнє, йдеться у "Світському житті".

Перед своїм випускним у школі Аня розповіла, що у неї не дуже гарно складалися стосунки з однокласниками, що всі пересварилися. А в результаті так і склалося, що на її випускному однокласників було менше ніж акторів серіалу "Школа", які прийшли привітати зірку.

"Буквально за день просто 5-6 чоловік сказали, що їх не буде. І я розуміла, що на випускному буду тільки я і ще моїх двоє друзів-однокласників, з якими я спілкуюся дуже добре. І я розуміла, що буде трошки нудно. Будуть тільки вчителі і батьки і тому я вирішила запросити Олега Виговського та Богдана Осадчука, а також моїх друзів. Тому ми дуже круто провели час. Це був омріяний випускний, про який я мріяла", - зізналася молода акторка.

Також учасниця проекту "Голос. Діти" повідомила, що вступила до Київського національного Університету культури і мистецтв.

"Вступила, до Поплавського на курс актор театру і кіно. Я вокал ні в якому разі не полишаю, тому що це моя основна діяльність. Я дуже люблю дарувати свої пісні людям. Щодо інституту, то я вирішила обрати профіль актора, тому що мені потрібно більше досвіду в цій справі. Мені потрібна ерудиція, щоб у мене було якесь підгрунтя", - зазначила молода акторка.

Анна Трінчер: "Мені лише 16 років, і ще рано думати про весілля"

Анна Трінчер: "Мені лише 16 років, і ще рано думати про весілля"

Враховуючи, що Аня відпочиватиме з батьками свого бойфренда Богдана Осадчука, то можливо припустити, що у її 16 років у них вже досить серйозні стосунки і все йде до весілля.

"Так наші матусі дуже-дуже здружилися. І насправді в мене не було багато бойфрендів, але це перший, якого моя мама дуже полюбила. Вона до нього ставиться як до власного сина. І мені стає трохи страшно, що вони настільки здружилися, що я іноді так прохожу, а вони собі про щось розмовляють між собою. А я наче не з ними. Але так, наші сім'ї дружать, все дуже кльово. Щодо весілля, я не хочу так казати наперед. Як буде так буде. Мені всього лише 16 років, буде 17, йому 18, тому ще рано казати про весілля", - заявила Анна.

Нагадаємо, нещодавно Анна Трінчер розповіла, яке захоплення з'явилося у її героїні у другому сезоні серіалу "Школа".

Наступна публікація