Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
18-річна бандуристка довела до сліз зіркових тренерів "Голосу країни"

Кароль, Дорн, Потап та Вакарчук слухали стоячи композицію "Плине кача".

Завершився етап "сліпих прослуховувань" на головному вокальному проекті "Голос країни".

Команди тренерів - Тіни Кароль, Івана Дорна, Потапа і Святослава Вакарчука - укомплектовані, і вокалісти вже готуються до наступного етапу - "вокальних боїв".

Вперше в історії "Голосу країни" на сцені виступили абсолютно всі учасники, оскільки до останнього моменту залишалося місце в команді Тіни Кароль. Співачка дуже прискіпливо поставилася до вибору вокалістів і чекала на свій, "особливий" голос.

14-м учасником в команді Тіни Кароль стала бандуристка з Полтави Інна Іщенко, яка вийшла на сцену останньою.

Молода вокалістка, акомпануючи собі на бандурі, виконала старовинну народну лемківську пісню-плач "Плине кача", яка стала гімном "Небесної Сотні" і відтоді торкає найглибші нотки в серці кожного українця.

У поєднанні зі зворушливим та тонким звучанням бандури, виступ Інни справив настільки сильне враження на тренерів і глядацьку залу, що вони слухали композицію стоячи, а Потап і Святослав Вакарчук насилу стримували сльози. Аби не переривати пісню, Тіна Кароль натиснула кнопку на останніх нотах і запросила Інну до своєї команди.

"Це символічно, що ця пісня є останньою у відбірковому турі "Голосу країни", щоб ми всі знали і не забували ніколи, а Ви є останньою виконавицею, яка потрапляє в проект. Я вітаю Вас і хочу, щоб Ви були символом душі цього проекту. Дякую Вам за таке чуттєве виконання, за те, що Ви це зіграли на бандурі", - сказала Тіна Кароль.

Святослав Вакарчук теж подякував бандуристці за виступ і навіть зізнався, що шкодує, що в його команді вже немає місць:

"Цю пісню я б ніколи не виконав на конкурсі. Я б побоявся. Ви зробили це так, що просто хочеться сказати Вам "дякую". Я шкодую, що в мене вже не було місця".

Незважаючи на те, що три команди вже були укомплектовані на момент виступу Інни, всі тренери натиснули кнопку, відзначивши високий рівень виконання пісні і глибину емоцій, які дівчина вклала в композицію.

Варто відзначити, що Інна потрапила на проект волею долі. Бандуристка виступала в парку, коли до неї підійшла компанія людей і повідомила, що завтра буде кастинг на "Голос країни" в Полтаві.

Іншим яскравим моментом минулого випуску стало повернення на сцену "Голосу країни" нігерійця-хірурга Аняні Удогво, який брав участь у четвертому сезоні проекту. Співак виконав саунд-трек Сема Сміта до фільму "Джеймс Бонд", чим змусив повернутися всіх тренерів, а зал - захоплено кричати. Аняня вибрав своїм наставником Святослава.

Вийшла на головну вокальну сцену і вокалістка Анастасія Грошко, учасниця багатьох конкурсів і представниця України на "Дитячій Новій Хвилі - 2010". Вона ніжно і чуттєво виконала пісню Тіни Кароль "Не дощ", чим "виборола" собі місце в команді співачки. Тіні настільки сподобався цей виступ, що вона вийшла на сцену і заспівала куплет в дуеті з молодою вокалісткою.

Проста продавщиця одягу з Луцька Маргарита Тишкевич прийшла на "Голос країни", щоб змінити своє життя і займатися тим, що вона любить найбільше - музикою. Дівчина вже багато років стежить за проектом, але вперше зробила крок назустріч своїй мрії. Вона зворушливо виконала пісню "Stay" Ріанни і отримала пропозицію увійти в команду відразу від двох тренерів - Святослава Вакарчука та Тіни Кароль. Своїм наставником вона вибрала лідера групи "Океан Ельзи".

"Я думаю, у Вас справді велике майбутнє", - сказав Маргариті Святослав.

У наступному етапі "Голосу країни" - "вокальних боях" тренери розіб'ють учасників на пари, і на сцені вони співатимуть в дуеті. Тільки один учасник з кожної пари зможе продовжити участь у проекті, але у тренерів буде можливість "вкрасти" вокаліста, який залишає шоу, і приєднати його до своєї команди.

Перші "вокальні бої" телеглядачі зможуть побачити вже наступної неділі, 10 квітня, о 21.00 на телеканалі "1+1".

Команда Святослава Вакарчука

Команда Тіни Кароль

Команда Потапа

Команда Івана Дорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції