19-річна Анна Трінчер заінтригувала ймовірними стосунками з Позитивом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
19-річна Анна Трінчер заінтригувала ймовірними стосунками з Позитивом

instagram.com/annatrincher_official

Зірка зробила тату на честь їхньої спільної роботи у новому кліпі.

Співачка та зірка серіалу "Школа" Анна Трінчер, яка приголомшила відвертим образом на цьогорічній церемонії YUNA, повідомила, що зробила нове тату пов’язане з Позитивом.

Так, зірка у програмі "Світське життя" повідомила, що постійно вдосконалює своє тіло та зовнішність, оскільки має комплекси.

"У мене постійно є комплекси, я постійно над ними працюю. Я не пам’ятаю себе, коли я не худла. Зараз я хочу збільшити груди", - зауважила Анна.

Примітно, що попри те, що Анні тільки 19 років, вона вже вдавалася до змін зовнішності. Вона не так давно робила ін’єкції і збільшувала губи, що не оцінила її бабуся, а також зробила та продемонструвала нове тату.

"Зараз я почуваюся набагато впевненіше. Ще я зробила тату на честь прем’єри пісні Kiss, в кліпі на яку знявся Позитив. Тату нагадує силуети з кліпу мене і Позитива", - зазначила зірка.

Така відвертість дівчини заінтригувала її можливими стосунками з Позитивом, який наразі вільний після розлучення з дружиною. На запитання Катерини, чи є між ними романтичні стосунки, Анна не дала чіткої відповіді, заявивши, що на такі запитання має відповідати чоловік.

Анна Трінчер одягнула найяскравіший наряд на церемонію, не бувши номінованою

Анна Трінчер одягнула найяскравіший наряд на церемонію, не бувши номінованою

Нагадаємо, Позитив та його дружина Анна Андрійчук розлучилися після 13 років стосунків. Сумну звістку повідомила Аня у реалітішоу "Девочки рулят". Їй знадобився понад рік, щоб ухвалити остаточне рішення, що вони з Позитивом більше не чоловік і дружина.

Наступна публікація