19-річний син Бекхемів з дівчиною житиме у будинку зіркових батьків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Девід та Вікторія Бекхеми виділили молодій парі власні апартаменти.

Старший син Вікторії та Девіда Бекхемів Бруклін, який нещодавно влаштував відверту фотосесію для своєї дівчини, наразі отримав неабиякий подарунок від зіркових батьків.

Зіркове подружжя вирішило виділити для 19-річного сина та його обраниці Гани Кросс окреме місце в своєму новому особняку в Голланд-Парку, який купили за 40 мільйонів доларів.

Бруклін Бекхем_1
Associated Press

Батьки Брукліна підготували для нього окреме крило в будинку. Син знаменитостей буде жити в ізольованих апартаментах разом з коханою.

"Девід і Вікторія люблять, коли Бруклін вдома, коли в Лондоні. Однак вони розуміють, що йому майже 20, і він потребує особистого простору. Тому вони переробили частину будинку під ізольовану квартиру, щоб син міг жити самостійно і навіть не заходити в основну частину будинку, якщо йому цього не захочеться. Вони розуміють, що йому з Ганою так буде зручніше", - розповів інсайдер з оточення сім'ї виданню The Sun.

Бруклін Бекхем_2
Associated Press

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що 2017 року у родині Бекхемів вибухнув справжній скандал через залицяння Бркліна до Ріти Ори, після чого його і відправили на навчання до США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції