20-річна сестра Кім Кардашян невдало розіграла її новиною про вагітність

Молода мама розгубилася від таких новин.

Під час коктейльної вечірки однієї із Кардашян Хлое гості вирішили розіграти Кім, яка лише декілька місяців тому вдруге стала мамою.

За жертву Кім була обрана не просто так. Сестри добре знають про її жахливе ставлення до вагітності, що світська левиця й не приховує.

Пранкером виступила сестра зірок реаліті, 20-річна модель Кендалл Дженнер. Так, дівчина зателефонувала Кім і одразу ж сповістила її, що вагітна, пише DailyMail.

"Я дзвоню тобі, тому що хочу сказати щось дуже важливе, чого ще нікому не говорила. Я відчуваю, що саме ти могла б мені допомогти зрозуміти, що мені робити. Я вагітна", - сказала Кендалл Кім.

Розіграш Кім Кардашян
Сестри розіграли Кім Кардашян

Реакцію Кардашян можна було передбачити. Молода мама розгубилася, запитала, чи не телефонувала Кеналл мамі і зізналася, що вона у таких питаннях не кращий порадник.

"Я навіть не знаю. Я не та, з ким про це варто говорити, тому що маю найгірший досвід і у мене найгірший досвід пологів. Я маю на увазі, що сьогодні не той день, коли б я могла щось порадити. Я спала сьогодні годину, тому що Іст всю ніч прокидався і я годувала його кожні дві секунди. Мій день буквально був дуже божевільним, я не спала, я хочу померти. Тож, сьогодні я почуваюся, ох, це дуже важко", - почала пояснювати Кім.

Врешті-решт дівчата перестали мучити Кім, слухавку взяла Хлое і розповіла, що це був розіграш. На щастя, ця інформація розвеселила Кім.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: