Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
20 тисяч доларів мало: екс-чоловік Брітні Спірс офіційно вимагає від неї збільшення аліментів

Кевін Федерлайн подав позов, у якому вимагає додаткової підтримки.

Екс-чоловік Брітні Спірс Кевін Федерлайн, якого нещодавно заскочили із стриптизерками, подав позов до суду, у якому вимагає збільшення аліментів на дітей.

Згідно з судовими документами колишній танцівник вважає, що він заслуговує збільшення підтримки через значне зниження його доходів за останні роки і астрономічного зростання - Брітні, повідомляє The Blast.

У документах Федерлайн зазначає, що Брітні Спірс є "однією з найвідоміших музичних виконавиць нашого часу", а Forbes оцінює її річний дохід в 34 мільйони доларів, на відміну від Кевіна, який є діджеєм і музичним продюсером і заробляє 1% від доходу екс-дружини.

"Я працюю діджеєм. Мій дохід цього року становив близько 3000 доларів на місяць, які я заробив, виступаючи в різних розважальних закладах країни. Мій дохід значно змінився відтоді, як підтримка дітей востаннє була змінена приблизно в 2008 році. Я більше не заробляю шестизначний дохід, як тоді. Я більше не можу виступати як танцюрист через мій вік, і у мене немає успіху у створенні нової музики, як в 2008 році. Я менш затребуваний, ніж в 2008 році, що негативно позначилося на моєму доході", - заявив Федерлайн у позові.

Кевін Федерлайн
Getty Images

Екс-чоловік зірки також повідомив, що вони досягли угоди про підтримку дітей у сумі 20 тисяч доларів 2007 року, а разом зі змінами в його і її доходах суттєво змінилися потреби і їхніх дітей.

Кевін Федерлайн зауважив, що існує "невідповідність між способом життя, яким користуються неповнолітні діти сторін в будинку Спірс і вдома у нього".

Діджей додав, що він вимагає збільшення суми аліментів, для того щоб "задовольнити потреби неповнолітніх дітей сторін, коли вони перебувають з ним".

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що невдовзі Брітні Спірс отримає фінансову незалежність від батька та зможе сама розпоряджатися своїми доходами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції