Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На широкі екрани вийде картина "Я з тобою".

21 квітня в кінотеатрах України відбудеться прем'єра фільму "Я з тобою", створеного командою "Sister's production" на замовлення телеканалу "1+1".

"Я з тобою" - сучасна історія кохання, написана за слідами нещодавніх революційних подій в Україні і бойових дій в окупованому Донбасі.

За сюжетом фільму двоє підлітків зі спортивного табору - Роман (Олександр Попов) і Олексій (Дмитро Сова) - закохані в одну дівчину Тетяну (Анна Топчій).

Життя розвело їх по різних містах і країнах, але, коли з'ясовується, що кохана дівчина тяжко хвора, два вірних лицарі, незважаючи на давній конфлікт і почуття суперництва, об'єднуються для її порятунку.

В умовах війни, коли змінюються життєві цінності, двоє молодих людей, попри всі труднощі, виявляють свої кращі людські якості. Головне, що їх об'єднує, - кохання до однієї людини і любов до батьківщини.

"Художньо осмислити події останніх двох років - завдання не з простих, і ми не намагалися дати історичну оцінку ситуації, ми просто спробували уявити, чи легко сьогодні бути молодим, відстоювати свої принципи, боротися за кохання. Кожне покоління робить це по-своєму, і молоді хлопці у виконанні Олександра Попова та Дмитра Сови - герої свого часу, суперечливі і неоднозначні, але по-своєму дуже сильні і внутрішньо вільні", - каже Олена Васильєва, головний продюсер фільмів і серіалів каналу "1+1".

Автором ідеї фільму є Андрій Старовойт, відомий також як засновник нового українського виду спорту - фрі-файт. Спеціально для знімань у фільмі виконавці головних ролей осягали основи бойових мистецтв і філософію справжніх лицарів.

Режисером картини виступив Олег Туранський, сценарій написав Віталій Лушер.

"У нашій історії відбувається дивне: два "кути" любовного трикутника - два головних герої - не тільки воюють за серце коханої, а й об'єднуються, щоб врятувати її і сказати їй: "Я з тобою". Тому що справжнє кохання змушує людей ставати краще, благородніше, зростати, робити вчинки, яких від них ніхто не очікував і, якщо потрібно, протистояти всьому світу", - кажуть продюсери Sister's production Вікторія Забулонська і Марина Городецька.

Окрім чудової роботи молодих акторів Олександра Попова, Дмитра Сови і Анни Топчій, глядачів порадує зустріч з уже відомими акторами Ахтемом Сейтаблаєвим, Сергієм Писаренком і Дмитром Лаленковим, які виступили у несподіваних амплуа.

"Я з тобою" - перший з низки проектів "1+1", який вийде у широкий прокат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції