Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
21-річна донька Мадонни з напівоголеними грудьми дебютувала на подіумі

Лурдес взяла участь у Тижні моди у Нью-Йорку.

Старша донька легендарної співачки Мадонни Лурдес Марія Чикконе-Леон, яка нещодавно знялась у фотосеті з неголеними пахвами, дебютувала на подіумі.

21-річна дівчина, яка раніше виступала як фотомодель вперше взяла участь у показі у рамках Тижня моди у Нью-Йорку, причому занурення в нову професію відбулося на показі досить провокативної колекції.

Лурдес обрала можливість представити колекцію незалежної марки Gyspy Sport, яка позиціонує себе як виробник спортивного одягу, проте пропонує вельми екстравагантні варіації звичних базових речей.

Так, на подіумі донька Мадонни з'явилася з пір'ям на голові, напівоголеними грудьми, соски яких прикривали мушлі та у широких рваних джинсах, через яки було видно неголені ноги моделі-початківця.

Дивлячись на досить провокативний образ Лурдес, не виникає жодного питання, звідки в неї стільки епатажу. Адже Мадонна навіть у свої 60 років не перестає вражати своїми екстравагантними образами.

Наагадаємо, Лурдес Леон – це старша донька Мадонни, яку зірка народила від фітнес-тренера Карлоса Леона, також зірка виховує сина Рокко – батько якого знаменитий британський кінорежисер Гай Річі. А ще четверо дітей, Мадонна усиновила з Африки. Таким чином, поп-діва виховує шістьох дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції