22-річна донька Уми Турман розповіла про хворобу, через яку тривалий час не вміла читати

22-річна донька Уми Турман розповіла про хворобу, через яку тривалий час не вміла читати

Associated Press

Майя Гоук досі відчуває деякі труднощі через дислексію.

Американська акторка, донька легендарної Уми Турман Майя Гоук розповіла про своє захворювання.

Так, в дитинстві у зірки серіалу "Дуже дивні справи" діагностували дислексію – порушення здатності до оволодіння навичками читання і письма. В ефірі радіостанції NPR 22-річна знаменитість зізналася, що через це досягати вершин їй вдається не так і легко.

Я б не сказала, що страждаю від цього. Я б сказала, що це найбільший дар в моєму житті з багатьох причин. Так, я ходила до спеціалізованої школи для дітей з обмеженими можливостями. Мені дійсно знадобилося більше часу, ніж іншим, щоб навчитися читати, і я все ще обмежена через дислексію в якомусь плані. Але найкраще в сучасному світі - те, що у людей з таким порушенням є багато варіантів. Моя проблема змусила мене ще більше полюбити читання і письмо, тому що я спостерігала за тим, як росту в цій справі

зізналася Гоук
Associated Press

Акторка також поділилася, що через свою особливість в дитинстві страждала від знущань однолітків, які хотіли присоромити її за те, що вона не така, як усі.

Було складно вчитися в класі, який відстає. З кожною новою оцінкою ти потрапляєш в більш слабку групу з читання. Інші діти дізнаються про це і починають знущатися...

поділилася акторка

Знаменитість зазначила, що в той момент їй дуже допомогли батьки, які були для неї підтримкою та надихнули дівчинку на творчість.

Нагадаємо, рік тому Ума Турман вперше за довгий час вивела у світ стильну донечку. Зіркова мама та Майя відвідали кутюрний показ Armani Prive у Парижі.

Наступна публікація