23-річний син Кетрін Зета-Джонс та Майкла Дугласа закрутив новий роман і вперше показав свою дівчину

23-річний син Кетрін Зета-Джонс та Майкла Дугласа закрутив новий роман і вперше показав свою дівчину

Кетрін Зета-Джонс, Майкл Дуглас та їхній син / Фото: Associated Press

Парочка разом відвідала концерт The Rolling Stones, який відбувся неподалік Нью-Йорка.

Син зіркового подружжя, британської акторки Кетрін Зета-Джонс та американського актора Майкла Дугласа, розсекретив свої нові стосунки.

23-річний актор-початківець Ділан Дуглас офіційно зізнався, що більше не самотній. У своєму Instagram син зіркового подружжя опублікував кадр із коханою. На знімку Ділан сидів розслаблено та тримав дівчину за ніжку, тим часом вона ніжно притулилася до нього.

До слова, парочка разом відвідала концерт рокгурту The Rolling Stones, прихильником якого є Ділан. Подія відбулася у США, у передмісті Нью-Йорка.

Ділан Дуглас зі своєю дівчиною / Фото: instagram.com/dylan__douglas

Сімейство Дугласів відреагувало на знімок 23-річного Ділана з новою обраницею. Щоправда, вони розхвалили виступ The Rolling Stones та зазначили, що концерт був дійсно неймовірним.

Зазначимо, наразі невідомо, скільки саме Ділан Дуглас перебуває у стосунках із новою коханою та хто взагалі стала його обраницею. Раніше він зустрічався з дівчиною на ім'я Грейс, однак, очевидно, пара припинила роман.

Нагадаємо, нещодавно голлівудський актор Джейсон Момоа підтвердив, що більше не самотній. Знаменитість також вже показав свою нову обраницю.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація