29-річна Ріта Ора закрутила роман з молодшим за неї сином знаменитого актора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка зустрічається з 23-річним Рафферті Лоу.

Популярна британська співачка Ріта Ора, яку рік тому заскочили на побаченні з актором Ендрю Гарфілдом, наразі закрутила новий роман.

Так, днями папараці зафільмували 29-річну співачку після афтепаті British Fashion Awards в Лондоне, коли вона йшла за руку с 23-річним сином відомого актора Джуда Лоу Рафферті.

Ріта Ора та Рафферті Лоу
Getty Images
Ріта Ора та Рафферті Лоу

За словами інсайдерів, вони разом вже кілька тижнів, налаштовані серйозно та їх абсолютно не бентежить різниця у віці. А перший спільний вихід у світ став новим кроком у їхніх стосунках. 

Познайомилась пара на зніманнях ремейка "Олівера Твіста".

Рафферті Лоу
Associated Press
Рафферті Лоу на British Fashion Awards-2019

"Всі на знімальному майданчику одразу ж почали говорити про хімію між ними, почалися плітки, і через деякий час фізичний потяг, який відчувався між Рафферті і Рітою, дійсно переріс в щось більше і значуще", - розповіли виданню Daily Mail спільні знайомі закоханих.

Нагадаємо, Рафферті Лоу не перший син зіркових батьків, з яким зустрічається Ріта Ора. Не так давно до неї залицявся Бруклін Бекхем, однак Девід і Вікторія чітко дали зрозуміти синові, що не схвалюють цей зв'язок, і навіть відправили його через це на навчання до Нью-Йорка. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції