Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
5 несподіваних історій з туру Pianoбой Україною: концерт в синагозі, букети з перців, дебош в готелі

Команда артиста охрестила тур Красо-туром.

3 грудня концертом у Києві закінчується всеукраїнський тур гурту Pianoбой, котрий розпочався на початку осені.

Команда артиста охрестила тур Красо-туром: левова частка концертів відбулась у найгарніших будівлях обласних центрів – будинках культури та філармоніях.  Про п'ять найцікавіших історій туру сайту ТСН.ua розповів Дмитро Шуров.

Коровай і синагога в Ужгороді

"В Ужгороді мене та команду вже на пероні зустріла красуня в національному одязі та з короваєм. У феноменально вишуканій філармонії міста, яка до радянської влади була синагогою, просто в гримерці стояв старовинний клавесин. Саме на ньому я й розспівувався", - розповів Шуров.

Pianoбой Дмитро Шуров

Pianoбой Дмитро Шуров

Дебош в Харкові

"У Харкові організатори поселили нас… у номер із піаніно. Тому після концерту ми влаштували джем-сейшн до півночі. Грали на піаніно, уявних барабанах та вазах! Дивно, але ніхто з мешканців готелю не був проти – навіть зранку дякували на сніданку за безкоштовний концерт", - згадав артист.

Закриття клубу та шатли у Львові

"У Львові концерт переносився у різні зали тричі, з причини закриття клубу. Але ми дуже шануємо свою публіку, тому організував безкоштовні шатли з центру міста у новий клуб на концерт. А також усім, хто нічого не переплутав, та все ж таки потрапив на концерт, подарували значок "Pianofamily" на знак того, що ми зі своїми фенами – одна родина". 

Pianoбой Дмитро Шуров

До лікаря в іншу область

"У день концерту в Івано-Франківську Дмитро раптово втратив голос. Але, як співає колега з гурту "Бумбокс" - "болен, но шоу отменять нельзя!". Тому чоловік нашого фотографа Наді Белік возив мене у день концерту до лікаря-фоніатра аж до Львова, бо у Франківську такого спеціаліста не знайшлось".

За барабанами у Вінниці – Лев Шуров

"Я родом з Вінниці. Тому у вінницькому драмтеатрі зібралась уся моя родина. Але кульмінаційним моментом концерту став вихід на сцену мого 13-річного сина Лева, який сів за барабани та заграв з гуртом пісню AC/DC. Чемний театр такого пекла ще не бачив".

Pianoбой Дмитро Шуров

Традиційно Дмитро Шуров збирає дуже творчі подарунки усією Україною. Наприклад, букети квітів у формі роялю, букети з перців, підписані "Ви – крутий перець!", кепку "Pianoбог", торт у вигляді афіші концерту, численні Вінні Пухи (улюблений літературний герой Шурова).

Залиште свій коментар

Вибір редакції