Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
50-річна Дженніфер Лопес пожалілася на те, що її просили приховувати свій вік

Співачка зізналась, що їй пророчили закінчення кар'єри.

Популярна співачка Дженніфер Лопес, яка днями отрмала почесне звання "Людина року та знялася в пікантній фотосесії для грудневого GQ, в інтерв'ю виданню розповіла, що  її просили приховувати вік заради збереження кар'єри. 

"Це були жінки. Вони говорили: "Ти дійсно хочеш виставляти це напоказ?" Я відповідала: "Всі знають, скільки мені років, так що в чому проблема?" У цій індустрії, коли тобі виповнюється 30 років, всі заявляють: "З нею покінчено". Я не можу порахувати, скільки разів відчувала, що люди ставляться до мене так, ніби моя кар'єра близька до завершення", - поділилася 50-річна зірка.

Проте за словами Джей Ло, артистки з роками стають тільки краще. Як приклад вона навела таких знаменитостей, як Меріл Стріп, Тіна Тернер і Шер.

"Незалежно від того, що говорять, ви просто повинні повторювати:" Я все ще роблю це. Я буду домагатися успіху. Я буду намагатися з усіх сил ", - зазначила зірка.

Нагадаємо, що навіть попри 50-річний вік Дженніфер Лопес має приголомшливий вигляд, активно знімається у кіно та записує пісні та навіть збирається заміж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції