50-річна Ольга Сумська звабила східним танцем на свій ювілей

Акторка згадала часи знімань у серіалі "Роксолана".

Українська зірка Ольга Сумська, яка нещодавно відсвяткувала 50-річний ювілей, вигадала для гостей свого свята несподіваний подарунок, йдеться у "Світському житті".

Так, під час святкування Ольга вийшла до присутніх у вбранні з монет і станцювала східний танець. Таким чином артистка не лише продемонструвала чудову пластику у 50 років, а й згадала часи, коли грала дружину султана Сулеймана Роксолану.

Сумьска танцює східний танець_3

Сумьска танцює східний танець_2

Сумьска танцює східний танець_1

"Сама від себе не очікувала. Це надзвичайно і неочікувано. І так яскраво, і так темпераментно. Я обожнюю східні мелодії і тільки я їх чую, все. Звідкись береться оця органіка, оці рухи. Роль настільки увійшла в мене. Тоді ми навчалися у професіоналів", - згадала Сумська.

Нагадаємо, Ольга Сумська нещодавно придбала квартиру в Києві.

Як Сумська 50 років святкувала: оголені фото і танець живота на банкеті

Вітчизняний секс-символ Ольга Сумська відсвяткувала ювілей. Напередодні Дня народження акторка зважилась на відверту фотосесію та гордо продемонструвала свої ідеальні форми всій країні. Сумська зізналась Катерині Осадчій, чому саме зараз вирішила зробити таку фотосесію, хоча багато разів відмовлялась, навіть Playboy пропонував великі гроші, аби побачити тіло акторки. Дивіться, як це було: ексклюзивні кадри з-за лаштунків резонансної фотосесії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: