51-річний соліст Scooter закрутив роман із 19-річною росіянкою

Пара познайомилася під час виступу гурту у Москві.

Фронтмен культової німецької групи Scooter Ейч Пі Бакстер по вуха закохався.

Обраницею 51-річного співака стала 19-річна студентка із Росії Єлизавета Ревен. Пара познайомилася у серпні, коли Scooter приїжджав з концертом до російської столиці.

За словами Ейч Пі Бакстера, його кохана є давньою шанувальницею творчості Scooter. Доленосна зустріч відбулася, коли Єлизавета разом з іншими прихильниками зустрічали гурт біля готелю.

Соліст Scooter та його кохана_1
Ейч Пі Бакстер та Єлизавета

"Я побачив її в натовпі і подумав: "Ого, хто ця дівчина?". Мене вразила її енергетика і її загадковий погляд. Це може запаморочити голову будь-кому. До того ж, вона шалено мила. Ми поспілкувалися з Лізою, потім я запросив її на вечерю", - розповів Ейч Пі Бакстер журналу Gala.

За словами артиста, різниця у віці його зовсім не бентежить. Фронтмен Scooter запевнив, що у нього ніколи не було мети зустрічатися із молодою дівчиною.

Соліст Scooter та його кохана_3
Ейч Пі Бакстер та Єлизавета

"У мене не було мети знайти молоду кохану. У моєму житті ніколи такого не було, просто так вийшло. Звичайно, Москва далеко від мене, і ми з Лізою тільки почали зустрічатися... Але, сподіваюся, що у нас вийде побудувати міцні стосунки",  - оптимістично заявив Ейч Пі Бакстер.

Соліст Scooter та його кохана_2
Кохана Ейч Пі Бакстера Єлизавета

До слова, Новий рік закохані зустріли разом на німецькому острові Зюльт. Щоправда, наступного разу Ейч Пі Бакстер та Єлизавета зможуть зустрітися лише у березні через щільний графік гастролей Scooter.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: